MŠMT Znak Nového Hrádku Kostky Evropský sociální fond Sdružení Podorlicko Královehradecký kraj Operační program zaměstnanost

Kompenzační učební pomůcky pro žáky se zdravotním postižením

V letošním roce jsme vypracovali projekt v rozvojovém programu vyhlášeném MŠMT ČR Kompenzační učební pomůcky pro žáky se zdravotním postižením v roce 2015 a byli jsme úspěšní.

MŠMT Naše mateřská škola tak získala dotaci 20 800,- Kč na nákup metodické pomůcky „Klokanův kufr“. Jedná se o komlexní metodickou pomůcku nejen pro práci s dětmi se speciálními potřebami, ale pro všechny děti předškolního věku. Její prioritou je především rozvíjení vnímání, paměti, motoriky, grafomotoriky, sluchového vnímání, řeči, základních matematických představ, vnímání času, prostoru.

Přístupnost, Webmaster

Copyright © 2013 - 2020 MŠ Nový Hrádek, All rights reserved, Všechna práva vyhrazena.