Téma na týden 25. 1. - 29. 1. Ptačí kamarádi v nouzi

Nabídka činností, aneb co můžeme dělat doma a tím se učit a rozvíjet …, není podmínkou všechno splnit, činnosti jsou jen nabídkou a námětem ….

„Ahoj děti, konečně jsme se dočkali, sundali jsme z půdy lopaty a můžeme vyrážet na sníh. Ale jeden háček tahle bílá nádhera má … . Zvířátka a ptáčci si teď obtížně shánějí potravu a je jim zima. Ve školce si budeme povídat o tom, jak všem zvířátkům můžeme pomoci přečkat zimu a jak se jim teď žije, kde mají své úkryty a co dělají. Zkuste doma s rodiči pozorovat ptáčky u krmítka (jako my), prohlížet si obrázky a přemýšlet, co jim připravit dobrého. Uvidíte, že se nám na jaře odvděčí krásnými písničkami. Nebo můžete zajít ke krmelci do lesa a připravit překvapení pro prasátka, srnečky, zajíce a další. Moc se těším, až se sejdeme ve školce a budeme si povídat, co všechno jsme podnikli 😊. Váš Dubínek“.