Téma na týden 8. 2. - 12. 2. Valentýnský týden

„Ahoj děti, představte si, že ke mně přišel na prázdniny můj kamarád skřítek Šípek. Mě se vám po něm tak stýskalo, když jsme se celou zimu nemohli vidět … . A když mi dal vlastnoručně vyrobený dárek - namalovaný obrázek, který mi ho bude připomínat až zase odejde, udělal mi tak ohromnou radost, že se s vámi o ni chci podělit. Vždyť já vás mám taky moc rád a těším se, až se s vámi uvidím. Ve školce si s dětmi budeme povídat o tom, co znamená to „mít rád“, zkuste si popovídat i vy doma s rodiči, jaké to je mít někoho rád, co znamená, že nám na někom záleží a koho nebo co všechno můžeme mít vlastně rádi (maminku, brášku, babičku, dědu, ale i domácího mazlíčka, nebo knížku, konkrétní hračku, kamaráda, …)? Kdo má naopak rád nás? Jak to dáváme najevo, jak to poznáme? Jak se k někomu / k něčemu chováme, když ho máme rádi? Atd. Uvidíte, na co všechno přijdete 😊. A když se vám bude chtít, můžete si zkusit vypracovat pár úkolů. Váš Dubínek.“