Projekt zahrada při MŠ Nový Hrádek

„Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.“

Projekt zahrada při MŠ Nový Hrádek Oficiální dokument

Příměstský tábor II.

Projekt „Příměstský tábor II. Nový Hrádek“ byl vypracován na základě výzvy na podporu Prorodinných opatření z programového rámce operačního programu Zaměstnanost, kterou vyhlásila Místní akční skupina POHODA venkova, z. s. Tento projekt pomáhá zaměstnaným rodičům zajistit péči o jejich děti v době v době letních prázdnin, kdy je uzavřena mateřská škola i základní škola a rodiče jsou v zaměstnání. Doba trvání projektu je tři roky, tzn., že i o letních prázdninách 2021 a 2022 mohou rodiče využít táborový program. Fotografie a další informace naleznete v sekci Příměstský tábor.

Tábor